معرفی شرکت 

بسمه تعالی

شرکت سپهر کارتن البرز در سال 1391 به منظور تولید انواع کارتن و جعبه در شهرک صنعتی اشتهارد تاسیس گردید. مؤسسین شرکت از ابتدا هدف خود را تولید انواع کارتن و جعبه با کیفیت عالی و بهای منطقی قرار دادند و از آغاز کار با توجه به تجارب قبلی در این رشته با استفاده از مواد اولیه مرغوب، پرسنل مجرب  وماشین آلات مناسب در جهت تحقق اهداف خود اقدام نمودند.

در سال 1394 مدیران شرکت سپهر کارتن البرز تصمیم گرفتند که در ادامه اهداف اولیه نسبت به تولید انواع جعبه و کارتن لمینت اقدام کنند که با مطالعات و مشاوره به این نتیجه رسیدند که دستگاههای جدیدی را با هدف تولید انواع جعبه و کارتن لمینت خریداری نمایند  و امروز این شرکت کلیه اقلام لازم در زمینه کارتن ، کارتن لمینت و جعبه های مقوایی را تولید  می نماید . با توجه به کیفیت بالای محصولات ، قیمت مناسب، تولید برنامه ریزی شده و تحویل به موقع و سریع ، امروزه تعداد زیادی از صنایع بزرگ سفارشهای خود را از این شرکت تهیه می کنند و این شرکت افتخار داردکه در خدمت صنایع کشور بوده و همواره پشتیبان تدارکات بسته بندی آنها می باشد .

برخی از مشتریان این شرکت به شرح ذیل می باشد:

ü     گروه کارخانجات شوینده:

گروه صنعتی گلرنگ(سافتلن،اوه،پاکشو)، شرکت پدیده شیمی پایدار(اکتیو)، شرکت صنعتی و بازرگانی صحت ،شرکت هومکس.

ü     گروه صنایع لبنی:

شرکت پگاه گلستان،شرکت پگاه اصفهان،شرکت پگاه خراسان، شرکت لبنیات صباح، شرکت کره برادران-شرکت پام(بستنی پام)، شرکت فراورده های لبنی پونک.

 

 

ü     گروه کارخانجات مواد غذایی:

گروه صنعتی ویتانا( ویتانا تهران،ویتانا کاسپین)، گروه صنعتی مینو(مینو تهران، مینو خرمدره،مینو زاهدان)، شرکت گلبرگ بهاران(فامیلا و اویلا)، شرکت پرتو دانه خزر(محیا،ویتا)،گروه صنعتی سرکه وردا(وردا تهران،زرتاک قزوین،به رز شیراز)، شرکت نان آوران، شرکت الیت، شرکت آماده لذیذ(با برند کوپا)، شرکت سس ترانه، شرکت سس نوبیا، شرکت سس سالوت، شرکت سس آژینه، شرکت چای شهرزاد، شرکت چای رفاه لاهیجان،شرکت نیوشاداریان(چای کیسه ای)،شرکت کلوچه پیمان لاهیجان، شرکت کلوچه ماورا، شرکت کلوچه نوش ناز، شرکت چی چست تاک (آی تا)، شرکت ترخینه، شرکت تخم مرغ مرواید،شرکت فراورده های گوشتی آفرین باختر،شرکت فراورده های گوشتی سپاس، شرکت مربای شانا.

ü     گروه صنایع دارویی:

هلدینگ دارویی گلرنگ(فاران شیمی،آرین سلامت سینا)، شرکت رشد دانه.

ü     گروه کارخانجات سلولزی:

شرکت نوظهور(دستمال کاغذی نرمه)،شرکت دستمال کاغذی مه گل،دستمال کاغذی نازگل.

ü     سایر صنایع:

 

شرکت بلور و شیشه اصفهان،شرکت چینی اصفهان، بادران گستران ، شرکت توسعه درب ایده(BERICAP)-شرکت هلدینگ پارس، شرکت سامان پلاست آریا ، شرکت پیلگون(پلاستیک)، شرکت رافونه ، شرکت فسیل (پلاستیک)، شرکت بتن پارس.

ظرفیت تولید

مصرف متوسط روزانه این کارخانه 40تن کاغذ است که از این میزان به طور متوسط 2% به عنوان ضایعات و مابقی به عنوان محصول تولید شده منظور میشود.از این مقدار کاغذ روزانه حدود 70000 متر مربع ورق 3لایه و5 لایه تولید شده که با استفاده از دستگاههای روز دنیا با قابلیت چاپ در 4 رنگ و ترکیبی تبدیل به کارتن می شود.